2 Haziran 2010 Çarşamba

Test Sonucu...

Bugün bir test yaptım ve bakın sonucunda nasıl bir kişiliğe sahipmişim:))) Siz de yapsanıza:)


http://www.fwmail.gen.tr/kisilik-testi/Kişilik Testimin SonucuOldukça kendine güvenen bir yapınız var ve tam bir şehir aşığısınız. Şehrin parlaklığı kadar sizi cezbeden bişey yok. Adeta yaşadığınızı hissettiriyor. Beton bloklardan oluşan bu "orman" sizin oyun sahanız ! İş sanat ve ustalığa geldiğinde, geleneksel bir yaklaşıma sahipsiniz. Tarihten kopup gelen bir parçanın, eskiye ait bir eşyanın değerini biliyorsunuz. Bu eserlerin içinde taşıdıkları hikayeler sizin için ayrı bir anlam ifade ediyor. Söz konusu müzik olduğunda, müzik sizi günlük yaşamın cefasından uzaklaştıran bir olay. Müzikle birlikte gevşemeyi, müziğin sizi alıp götürmesini seviyorsunuz.

Cinsel arzularınız çok yüksek ve adeta sevgiye açsınız. Bu yüzden zaman zaman basmakalıp, öylesine aşklar yaşabiliyorsunuz.

Heyecan için, kur yapmaktan ve tahrik etmekten daha ideali yok size göre. Çünkü her zaman flört edilebilecek birileri vardır !

Tatil deyince aklınıza, kendinizi şımartmak geliyor. Tatiliniz çok özel bir deneyim olmalı; lüks bir ortamda kafanızı boşaltmak, aile ve arkadaşlarınızla kaliteli vakit geçirme fırsatı sizin için önemli...

Kendi görünüşünüz kadar insanların görünüşüne de önem veriyorsunuz. En tahammül edemediğiniz, hatta kaba tabirle iğrenç bulduğunuz şey, kıllarla kaplı bir erkek vücudu ! Bakımın, vücudun her yeri için geçerli olduğunu düşünüyorsunuz.

Enerji dolusunuz ve sağlığınızı önemsiyorsunuz. Daima doğru tercihler yaptığınızı hissetmekten keyif alıyorsunuz.

İçki tercihiniz, cömert bir zevke sahip olduğunuzu gösteriyor. Maceracı bir yapınız var ve yeni tatlar denemeye daima açıksınız.

Söz konusu ev olduğunda, sizi anlatan, dışavurumcu bir anlayışa sahipsiniz ve moralinizi yükselten bir ev ortamında bulunmaktan hoşlanıyorsunuz.

Arkadaşlık sizin için, diğerinin zor zamanında yanında olabilmek. En iyi arkadaşlarınızın olmadığı bir yaşam düşünemiyorsunuz. Bir tavsiye veya akla ihtiyaç duyduğunuzda ilk gittiğiniz kişi onlar !

Özgürlük sizin için, bütün bağlardan muaf olmak demek. Bir sabah uyanıp, merakınız sizi nereye itiyorsa, o yöne doğru gidebilmek fikri kulağınıza hoş geliyor. Durmayın, dünya sizi bekliyor!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder